Trwała depilacja laserowa opole

Uroda
Trwała depilacja laserowa opole

Trudno ukryć, iż depilacja włosów na ciele bywa uciążliwa i bolesna. Na szczęście w obecnych czasach dostępne są prekursorskie, szybkie i – co najistotniejsze – trwałe formy zwalczania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włosa poprzez wiązkę światła emitowaną poprzez właściwy laser. Energia tworzy się podczas kontaktu światła z melatoniną zawartą w cebulce i doprowadza do trwałego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu pozostałych miastach zazwyczaj poprzedzona jest konsultacją, w trakcie której kosmetolog przeprowadza sondaż, bada stan cery i włosów oraz dopasowuje na bazie tych danych parametry zabiegu.
Podczas konsultacji obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włosa oraz wyglądu cery i wielkości strefy poddanej zabiegowi może on trwać od kilku do nawet kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu niezwykle ważna jest właściwa opieka cery. Nie można miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła i dezodorantu. Zabronione jest również używanie retinolu w jakiejkolwiek postaci; doustnej bądź w postaci kremu.
Parę dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie i zaczerwienienie cery, które samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy przypominać co 6-8 tygodni aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 22.05.2024 17:52:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.