Salon fryzjerski Agnieszka Stawska

Fryzjer fotomajdan
Salon fryzjerski Agnieszka Stawska

Salon fryzjerski Agnieszka StawskaPerfekcyjnie zdajemy sobie sprawę spośród niniejszego, że powiedzenie „jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest bardzo adekwatne do niniejszego, co zastajemy w rzeczywistości. Warto zatem zadbać o swoje włosy. W takim celu jednakże najlepiej pójść do sprawdzonego eksperta. U nas łączymy 2 w jednym. Można najpierw udać się do fryzjera, aby taki zatroszczył się o nasze włosy, a niebawem do salonu kosmetycznego. Jesteśmy przekonani, że oferta naszego salonu fryzjerskiego albo salonu kosmetycznego spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy.

Salon fryzjerski w BydgoszczyJeśli poszukujesz fachowego salonu fryzjerskiego w Bydgoszczy, to doskonale natrafiłeś! Salon fryzjerski Agnieszka Stawska, jaki mieści się na ul. Biłgoradzkiej 13a, jest jednym spośród najdoskonalszych w mieście. Gwarantujemy znakomitą jakość wykonywanych poprzez nas usług. W naszym salonie oferujemy:

strzyżenie damskie lub męskie,modelowanie lub farbowanie włosów,wykonujemy również trwałą ondulację,pasemka lub baleyage,oraz przeszło to szereg zabiegów pielęgnujących włosy.

Dodatkowo proponujemy również zabiegi zapewniające głębokie odżywianie włosów, laminację włosów, albo kreatynowe prostowanie włosów.Kosmetyka rąk lub stópJak dobrze byłoby połączyć dwie rzeczy razem. I przeto wychodzimy na przeciw szczególnie naszym klientkom, lecz panów także serdecznie zachęcamy! W salonie kosmetycznym oferujemy:

pielęgnacje rąk lub stylizacje paznokci,pielęgnacje stóp lub stylizacje paznokci,specjalistyczny pedicure podologiczny, inaczej leczniczy,klamrę korygującą,tamponadę,usuwanie odcisków lub modzeli,ale jeszcze masaż relaksacyjny stóp.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 16.07.2024 18:30:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.