Kurs instruktor pilates

Sport i turystyka
Kurs instruktor pilates

Poszukujesz aktywności, która wzmocni Twoje ciało, wyrzeźbi sylwetkę i poprawi postawę? Wypróbuj pilates, który zapewni równowagę nie tylko ciała, lecz również umysłu. Zachęcamy do Akademii Diamond Pilates, w której organizujemy lekcje na różnych poziomach zaawansowania a oprócz tego szkolenia, kurs i kursy dla instruktorów. Stacjonarnie działamy w Warszawie, lecz prowadzimy także lekcje przez Internet, indywidualnie i w grupach. Nasza kadra to certyfikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Kurs indywidualne i grupowe

Kurs indywidualne to możliwość precyzyjnego dostosowania ćwiczeń do wymagań i siła uczestnika. Instruktor, poświęcając czas zajęć tylko jednej osobie, jest w stanie skupić całą uwagę na precyzyjnym wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń i wyłapaniu ewentualnych błędów. Sesje indywidualne polecamy osobom początkującym, jak i zaawansowanym. Kurs grupowe to spotkania w małych trzyosobowych grupach, pozwalających uczestnikom czuć się komfortowo a nauczycielom skupić na pracy swoich podopiecznych.

Szkolenia i kurs

W naszej propozycji mamy kompleksowe szkolenia, których ukończenie pozwala na samodzielne prowadzenie zajęć w roli instruktora. Warsztaty składa się z dwóch stopni zaawansowania a każdy z nich z kilku ciekawych modułów przygotowujących przyszłych instruktorów do pracy z klientem. Organizujemy także kurs, na przestrzeni których uczestnicy doskonalą swoją technikę, otrzymują cenne wskazówki i spędzają czas w miłej atmosferze. Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą propozycją i rozpoczęcia swojej przygody z ćwiczeniami pilates.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 25.01.2024 23:25:16)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.