Przebranie Mikołaja

Sklepy internetowe fotomajdan
Przebranie Mikołaja

O ile poszukujesz fantastycznego stroju na Mikołajki albo Boże Narodzenie, to rewelacyjny kostium znajdziesz na santaclaus.com.pl. Pożądane byłoby również dodać, że kostium świętego Mikołaja realizowany jest z materiału, który bez zarzutu dopasowuje się do każdej figury. Wskazane jest również nadmienić, że strój ten składa się aż z 18 elementów, jak też są to:

– pasek z klamrą,

– rękawiczki,

– okulary,

– dzwonek świętego Mikołaja,

– worek na prezenty,

– peruka,

– brzuch świętego Mikołaja,

– czapka,

– spodnie.

Przyzwoicie jest również nadmienić, że buty świętego Mikołaja są dostępne od rozmiaru 42 do rozmiaru 46. Wypada pamiętać, że dzięki temu, że jest dostępny sztuczny brzuch, to każdy mężczyzna może przebrać się za Mikołaja. Ubranie świętego Mikołaja to także pastorał, którym podpiera się Mikołaj. Pastorał jest w kolorze złotym, który świetnie pasuje do całości stroju. Długość pastorału wynosi 178 centymetrów, co sprawia, że bez zarzutu pasuje do mężczyzn różnego wzrostu. W tej stylizacji Mikołaja nie może także zabraknąć nakładek na buty oraz rózgi, która jest elementem tradycji.

Pożądane byłoby dodać, że worek na prezenty jest produkowany z materiału, który jest odporny na ciężary oraz co istotne, to można go prać w pralce. Worek nie posiada ściągacza, dzięki czemu można błyskawicznie oraz praktycznie włożyć, jak oraz wyciągnąć prezenty. W komplecie jest również czynny kubrak świętego Mikołaja, który jest w rozmiarze uniwersalnym. Natomiast spodnie są wykonane z grubego oraz puszystego czerwonego materiału. Pożądane byłoby również dodać, że spodnie te posiadają gumkę, dzięki czemu są w uniwersalnym rozmiarze.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 04.03.2024 09:10:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.