Rozwód kościelny Kraków

promienniki Usługi
Rozwód kościelny Kraków

Jesteśmy kancelarią, której specjalizacją jest prawo kanoniczne. Dokładnie – stwierdzenie nieważności małżeństw kościelnych. Jeżeli zastanawiacie się nad tym, aby załatwić rozwód kościelny, który umożliwi ponowne wzięcie ślubu w Kościele, to nasza kancelaria jest do Waszej dyspozycji.
W pierwszej kolejności zachęcamy na spotkanie z adwokatem. To z nim potrzeba będzie ustalić przyczyny rozpadu związku małżeńskiego. Są one potrzebne do tego, żeby móc sporządzić odpowiednią skargę, jaka będzie podstawą do niniejszego, aby móc uruchomić cały proces. Skarga ta zostanie złożona we właściwym sądzie.
Nasz adwokat kościelny zawsze będzie dbał o własnych klientów, oferując im m.in. takie usługi, jak pomoc przy doborze materiału dowodowego, składanie repliki na głos obrońcy węzła małżeńskiego, czy również przekładanie głosu obrończego. Każdy adwokat, jaki związany jest z naszą kancelarią jest w stanie reprezentować klientów na poszczególnym etapie procesu, we wszystkich instancjach krajowych.
Tak, sam proces wydaje się nieco skomplikowany, ale tak nie jest. Takim bardziej, że będziecie mieli przy swym boku naszych ludzi, jacy znają się na wszystkim. Zachęcamy do umówienia się na pierwsze spotkanie z naszymi prawnikami.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 27.01.2024 00:28:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.