Podatek z Niemiec

promienniki Usługi
Podatek z Niemiec

Naszą firmę tworzy kolektyw pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży. Świadczymy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Dodatkowo świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny a także rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld a także Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się także pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze biuro, DE-TAX zapewni ażeby nasz klient który skorzysta z naszych usług będzie zadowolony z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co umożliwia naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji odnośnie do ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy lecz obsługujemy klientów z całej Polski.

Aby móc układać się rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą winien wystawić chlebodawca . Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody w ciągu całego roku jak także od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro zapewnia bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu i również przygotuje potrzebne dokumenty, żeby nietknięty przebieg przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas wymagania na zwrot podatku wynosi jednak od 4 do 6 miesięcy.

Z kolei o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy w tył od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku także przygotuje potrzebne dokumenty i również konstatacja a także poprowadzi sprawę o zasiłek tak ażeby angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.01.2024 04:46:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.