Skup aut uszkodzonych

Usługi
Skup aut uszkodzonych

Jako działalność (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w Warszawie działamy nieprzerwanie od przeszło dwunastu lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w różnym stanie technicznym. Nabywamy zarówno pojazdy poruszające się po drodze na własnych siłach, jak i niniejsze, jakie potrzeba do warsztatu całą drogę holować.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelkich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy i płacimy najlepszą cenę, niewątpliwie po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego i jeszcze owego samego dnia roboczego. Funkcjonujemy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Skądinąd posiadamy na niniejszą firmę wszelkie wskazane zgody oraz nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie z owej branży.

W którym celu prowadzimy ciągły skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, jaki poszukuje konkretnego egzemplarza samochodu- z przeznaczeniem na dane części (koniecznych do identycznych modeli aut),-spośród przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania i dalszej sprzedaży,-na wynajem, ale przed niniejszym, po przygotowaniu kompletnego remontu,-do przetopienia i zezłomowania, w niniejszym też odzysku z wnętrza auta dodatkowego surowców i szlachetnych metali-prowadzimy także skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, jakie poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zachęcamy gorąco do kontaktu z nami, a jeszcze życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 06.10.2022 06:41:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.